Nadruki na odzieży

Posiadamy maszyny i technologię pozwalające na wykonywanie nadruków różnego rodzaju na odzieży reklamowej. Naszymi klientami są firmy, urzędy, stowarzyszenia, kluby sportowe i samochodowe. Koszulki idealnie nadają się jako pamiątki dla uczestników obozów sportowych i wycieczek turystycznych.
Nadruki wykonujemy w przystępnej cenie już od jednej sztuki.

Od kilku lat ściśle współpracujemy z hurtowniami odzieży reklamowej i ich producentami. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować odzież w rewelacyjnych cenach. Wykorzystujemy wyłącznie dobre jakościowo produkty. Nie drukujemy na najtańszych dostępnych materiałach. Nasze motto to "Jakość przede wszystkim". Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

FLEX
POLI-FLEX PREMIUM jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex Premium nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl. Występuje w 36 kolorach.
Nadruki wykonane tą techniką charakteryzują się wysoką trwałością i doskonałym pokryciem kolorem, nawet ciemnych tkanin. Brzegi nadruków są równe i niezwykle dokładne. W tej technologii możemy wykonywać nadruki kilkukolorowe w zależności od użytego koloru folii. W tej technice druku niemożliwe jest uzyskanie przejść tonalnych. Nadruki typu flex wykorzystuje się do druku na koszulkach i czapeczkach.

FLOCK
POLI-FLOCK Standard to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę (meszek) i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl. W tej technice druku niemożliwe jest uzyskanie przejść tonalnych. Druk flock zalecany jest do druku na bluzach i grubszych tkaninach.

FLEX DO DRUKU
POLI-FLEX 4015 to całkowita nowość na rynku. Jest to biała, powlekana folia poliuretanowa o grubości 100 lub 150 mikronów. Nadaje się do
zadrukowywania na ploterach drukujących farbami: solwentwymi, eko-solwentowymi. Folia posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Może być stosowana
na jasne i ciemne koszulki, szczególnie do drukowania bardzo małych motywów. Dzięki Flexowi do druku możemy wykonać dla Państwa nadruki pełnokolorowe
z przejściami tonalnymi zaczynając już od jednej sztuki. Szczególnie polecamy!

SITODRUK
Przy większych zamówieniach idealnym rozwiązaniem jest wykonanie nadruków metodą sitodrukową. Metoda sitodruku pozwala na maksymalną redukcję kosztów przy jednoczesnej wysokiej jakości wykonania. Jest to najpopularniejsza i najtrwalsza technika wykonywania nadruków. Każdy kolor nakładany oddzielnie za pomocą przygotowanej matrycy. Technika ta pozwala na wykonanie pełnokolorowego, realistycznego nadruku z przejściami tonalnymi. Wymaga przygotowania pięciu matryc (4-ech CMYK oraz białego podkładu) dla wyrównania powierzchni druku, jak i ze względu na transparentność kolorów. Metoda charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania.


© 2001-2017 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.