Wizytówki i ulotki

W zależności od zapotrzebowania, nakładu i terminu realizacji wykonujemy druki cyforwe lub offsetowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wizytówki, ulotki, foldery, plakaty, papier firmowy, teczki firmowe, itp. W zależności od wybranej techniki druku, gotowe produkty różnią się jakością, papierem i zadrukiem. Zawsze staramy się doradzić i przedstawić Państwu najodpowiedniejsze rozwiązanie.

DRUK CYFROWY
Druk cyfrowy jest opłacalny do nakładu ok. 1000 użytków, w zalezności od wielkości użytku. Zaletą tej techniki druku jest możliwość wydruku już jednego egzemplarza bez ponoszenia dodakowych kosztów przygotowalni. W każdej chwili można wprowadzić modyfikację w projektach i błyskawicznie wydrukować nową wersję. Wadą maszyn cyfrowych jest możliwość druku na papierach o gramaturze do 300g/m2. Wizytówki wykonujemy na papierze satynowanym 300g, z możliwym drukiem dwustronnym. Drukujemy również plakaty A3, ulotki A4, A5, A6, DL, zaproszenia, bilety. Dysponujemy maszynami firmy Develop do formatu A3+. Średni koszt wydruku kolorowej strony A4 to 0,90 zł netto / szt.
Zawsze na magazynie mamy zabezpieczone zapasy papierów do druku cyfrowego o różnych gramaturach i rozmiarach. Dzięki temu często wydruki wykonujemy w ciągu kilku minut i wysyłamy do klienta w dniu zamówienia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Zapraszamy również do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.
DRUK OFFSETOWY
Druk offsetowy idealnie nadaje się do wykonywania większych nakładów, zaczynających się od 1000 użytków. Drukujemy wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, kalendarzyki, foldery, teczki ofertowe.
Druki offsetowe wykonywane są na nowoczesnej 4-kolorowej maszynie Heidelberg Speedmaster, przy zastosowaniu najnowszej technologi CTP (computer to plate), czyli cyfrowego tworzenia płyt offsetowych, bezpośrednio z pliku komputerowego, z pominięciem świecenia klisz, co znacznie skraca czas i sprawia że blachy są lepiej naświetlone niż tradycyjnie. Podstwą jest druk w CMYK-u czyli z zastosowaniem czterech podstawowych kolorów. Dodatkowo istnieje możliwość foliowania lub lakierowania druków. Terminy realizacji na druki offsetowe wynoszą od 5-14 dni roboczych w zależności od rodzajów druków i nakładów.
© 2001-2020 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.