Naklejki wypukłe 3D

Jesteśmy producentami najwyższej jakości naklejek wypukłych 3D. Naklejki wykonywane w naszej firmie drukowane są metodą cyfrową na specjalnych podłożach foliowych. Druk metodą cyfrową pozwala na odwzorowanie motywów zdjęciowych. Zastosowanie unikalnej technologii pokrywania etykiet tworzywem sztucznym, pozwala osiągnąć efekty niedostępne w innych technikach druku. Etykiety 3D są odporne na działanie skrajnych temperatur, wilgoci i środków chemicznych.
Walory naklejek 3D odkryło już wielu producentów i dystrybutorów sprzętu AGD, komputerów, elektroniki, przemysłu motoryzacyjnego. Bardzo szerokie zastosowanie znalazły również w reklamie, tworząc artykuły promocyjne o niepowtarzalnej estetyce. Wykorzystanie naklejek 3D jest prostym sposobem na podkreślenie wysokiej jakości oferowanych produktów i prezentację znaku graficznego.

Wykonujemy naklejki o dowolnych wymiarach i kształtach (nie doliczamy kosztów przygotowalni i wykrojnika). Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą ilość naklejek zaczynając już od jednej sztuki. Możliwe jest również pokrycie tworzywem sztucznym naklejek dostrczonych przez klienta.

Do produkcji stosujemy wyłącznie niemiecki materiał światłoutwardzalny firmy SurA Chemicals GmbH. W przeciwieństwie do bardzo szkodliwych dla zdrowia
i środowiska żywic poliuretanowych, materiał SurACer jest całkowicie nietoksyczny, wolny od izocjanów i rozpuszczalników. Można stosować go wewnątrz pomieszczeń bez żadnych ograniczeń. Materiał jest bardzo elastyczny i jednocześnie sprawia, że naklejki są odporne na zadrapania i uderzenia. Dodatkowo chroni powierzchnię przed blaknięciem i promieniami UV.
Już w produkcji napisy wypukłe 3D
Uruchomiliśmy produkcję indywidualnych napisów wypukłych. Idealnie nadają się jako nowoczesna i niepowtarzalna forma reklamy oraz zdobienia elementów. Produkcję rozpoczynamy już od jednej sztuki. Napisy idealnie nadają się do ekskluzywnego oklejania samochodów, zdobienia motocykli i innych pojazdów, jak również stylowego znakowania pomieszczeń i pokojów hotelowych. Wyceny na każde zamówienie wykonujemy indywidualnie.


© 2001-2020 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.