Tabliczki znamionowe

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tabliczki znamionowe na sprzęt RTV, AGD, komputery, maszyny, itp. Są one drukowane na podkładach ze specjalistycznych folii firmy 3M, Oracal, Ikonos. W zależności od warunków pracy urządzenia, należy tak dobrać folię, aby nie uległa zniszczeniu w czasie eksploatacji. Tabliczki w kolorach CMYK jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym kształcie i rozmiarze.
Oferujemy szeroką gamę rozmiarów etykiet. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.¤ M-0011 / Folia srebrna poliestrowa
Folia poliestrowa w kolorze srebrnym matowym, o grubości 50 um, z klejem akrylowym. Folia odporna na działanie temperatur w zakresie od -46°C do +130°C. Folia jest odporna na grzyby i ich rozwój oraz na działanie wody, słabych kwasów, alkoholi, benzyny i oleju napędowego. Mocny klej umożliwia przyklejanie etykiet do materiałów o niskiej energii powierzchniowej.
Zastosowanie: etykiety informacyjne, ostrzegawcze, tabliczki znamionowe, etykiety opisowe i inwentaryzacyjne, znakowanie środków trwałych¤ E-1004 / Folia winylowa błyszcząca biała 3M SCOTCH (R)
Folia winylowa, błyszcząca biała z klejem akrylowym. Folia elastyczna, nadaje się do klejenia na powierzchniach zakrzywionych i porowatych, wszędzie tam gdzie wymagana jest bardzo duża trwałość połączona z doskonałą siłą przylegania do powierzchni. Folia ta jest odporna na warunki atmosferyczne, promienie UV i wiele rozpuszczalników. Trwałość etykiety przy stosowaniu na zewnątrz wynosi przynajmniej 5 lat, wewnątrz praktycznie nieograniczony. Niezwykle silny klej wykazuje bardzo dobrą przyczepność do większości materiałów, w tym malowanych powierzchni metalowych oraz tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej (LHS), takich jak polietylen, polipropylen. Dzięki silnemu wiązaniu kleju do podłoża niemożliwe jest zerwanie etykiety w całości i powtórne przyklejenie. Przy próbie zerwania plomba rozciąga się. Folia ta nie przewodzi prądu elektrycznego.
Zastosowanie: plombowanie podzespołów elektronicznych, części komputerowych, elementów malowanych proszkowo, tabliczki znamionowe.© 2001-2020 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.