Wydruki wielkoformatowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju wydruki wielkoformatowe do szerokości 1,2 m. Drukujemy plakaty, billboardy, banery, folie samoprzylepne, folie One Way Vision, płótna Canvas i wiele innych materiałów. Do produkcji używamy plotera eco solwentowego zapewniającego najwyższą jakość druku - do 1440 dpi. Stosowane atramenty są nieszkodliwe dla środowiska, a wydruki można umieszczać wewnątrz pomieszczeń. Nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych, tak jak wydruki z ploterów twardo solwentowych.


¤ Plakaty
Drukujemy na papierach plakatowych, matowych, błyszczacych, Bluback, Whiteblack, papierach fotograficznych. W zalezności od zastosowania doradzimy dobór odpowiedniego papieru. Standardowo plakaty drukujemy w formacie 90x60 cm.¤ Folie samoprzylepne
Do wydruku stosujemy folię Ikonos, Oracal, monomeryczne i polimeryczne, z połyskiem i matowe, o różnych gramaturach i właściwościach. Drukujemy również na foli jednostronnie przepuszczającej światło One Way Vision przeznaczonej do oklejania szyb samochodowych i witryn sklepowych. Wydruki z folii mogą być wycinane w dowolne kształty.

Druk na foliach posiada szereg możliwości zastosowania:
- na witryny sklepowe, biurowe, bankowe, salonów sprzedaży
- na samochody, autobusy, trolejbusy, tramwaje, łodzie, pociągi
- naklejki informacyjne, porządkowe, kierunkowskazy, znaki
- na tablice reklamowe, szyldy, kasetony
- dekoracje, systemy oświetlenia, aranżacje wnętrz
- do tablic i urządzeń użyteczności publicznej¤ Banery i roll up'y
Wykonujemy banery reklamowe idealne do zastosowania jako przenośna reklama. Łatwość montażu i wytrzymałość sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych nośników reklamy przez klientów. Do zastosowań w pomieszczeniach polecamy roll up'y które można łatwo przenosić i ustawić w dowolnym miejscu w ciągu kilku sekund.© 2001-2020 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.