Plomby gwarancyjne
Specjalizujemy się w druku małych etykiet samoprzylepnych na specjalistycznych foliach plombowych firmy 3M, Oracal i innych producentów. Na plombach istnieje możliwość umieszczenia numeracji kolejnej, indywidualnego numeru seryjnego, a nawet indywidualnego kodu kreskowego.

Niewidoczne UV - niewidzialny druk UV na etykietach
Unikalna technologia daje możliwość umieszczania na etykietach dowolnego tekstu, znaków, numerów kolejnych, które nie są widoczne ludzkim okiem przy zwykłym oświetleniu. Weryfikacja oryginalności produktu następuje przy pomocy światła ultrafioletowego UV.

Etykiety samoprzylepne
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju etykiety foliowe i papierowe. W zależności od potrzeb wydruki wykonujemy na ploterze drukującym lub na laserowych maszynach cyfrowych. Proponujemy również wykonanie etykiet drukiem offsetowym lub fleksograficznym.

Naklejki wypukłe 3D
Jesteśmy producentem żywicznych naklejek wypukłych, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach reklamy, przemysłu samochodowego, RTV i AGD. Dysponujemy własną linią produkcyjną, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość produktu i bardzo krótkie terminy realizacji.

Kody kreskowe
Drukujemy wszelkiego rodzaju kody kreskowe z rodziny EAN-UCC: EAN-13, Code128 i wiele innych. Od początku działalności współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania - instytucją nadającą numery kodów kreskowych. Specjalizujemy się w druku etykiet z indywidualnymi numerami seryjnymi.

Tabliczki znamionowe
Jesteśmy dostawcą foliowych tabliczek znamionowych używanych w przemyśle RTV i AGD. Etykiety drukowane na specjalnych srebrnych foliach charakteryzują się odpornością na ścieranie i niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Bardzo mocny klej pozwala na użytkowanie tabliczek przez wiele lat.

Wizytówki i ulotki
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą druków reklamowych. Wykonujemy wizytówki, papier firmowy, ulotki, kalendarzyki, teczki, itp. W zależności od wielkości zamówień i wymagań technologicznych drukujemy na maszynach cyfrowych lub offsetowych.

Wydruki wielkoformatowe
Wykonujemy wydruki ecosolwentowe do szerokości 120 cm. Używane przez nas atramenty są nieszkodliwe i w przeciwieństwie do wydruków solwentowych mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych. Drukujemy plakaty, etykiety, folie do oklejania samochodów, folie typu OneWay Vision, banery, itp.© 2001-2020 Copyright MATROKS. All Rights Reserved.