Etykiety samoprzylepne

Realizujemy zamówienia na etykiety samoprzylepne na papierach, foliach i materiałach specjalistycznych. W zależności od zapotrzebowania wydruki możemy wykonać techniką laserową, solwentową, termotransferem lub fleksodrukiem. Wykonujemy etykiety na arkuszach i na rolkach. W ofercie posiadamy również bardzo szeroką gamę czystych etykiet do zadruku laserowego, termicznego i termotransferowego. Posiadamy własny magazyn dzięki czemu zamówienia możemy realizować od ręki.


¤ Etykiety drukowane laserowo


Jest to najtańsze rozwiązanie dla druku niskonakładowych etykiet papierowych. W naszym asortymencie posiadamy papier matowy i połysk. Etykiety wykonywane tą techniką druku są cięte na gilotynie na zadany rozmiar. Dzięki nacięciom podkładu, etykietę łatwo się zdejmuje i nakleja na produkt. Na magazynie trzymamy również wiele rozmiarów etykiet A4 naciętych na wierzchu. Posiadamy najnowsze maszyny do druku kolorowego i czarno-białego.

Przykład etykiety samoprzylepnej Etykieta samoprzylepna


¤ Etykiety drukowane ecosolwentowo


Najlepsza technika druku na foliach samoprzylepnych dla niskich nakładów. Standardowo etykiety drukujemy w kolorach CMYK w rozdzielczości 720 dpi. Przy specjalistycznych wymaganiach możemy drukować w maksymalnej rozdzielczości 1440 dpi. Etykiety ecosolwentowe są odporne na wodę i działanie warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu do cięcia plotera ze sterowaniem optycznym wykonujemy etykiety w każdym kształcie już od jednej sztuki.
Maksymalny rozmiar naklejki wynosi 1,2 m szerokości x długość rolki 50 m.

Etykieta samoprzylepna drukowana termicznie Etykiety do druku laserowego Etykiety do znakowania produktów Etykieta samoprzylepna Etykieta termotransferowa Etykiety firmy Emerson


¤ Etykiety drukowane termicznie i termotransferowo


Etykiety termiczne i termotransferowe drukowane są na roli w jednym kolorze. Są to najtańsze etykiety do znakowania produktów i druku kodów kreskowych. Standardowo druk odbywa się w czarnym kolorze w rozdzielczości 200 lub 400 dpi w zależności od zapotrzebowania i oczekiwań klienta. Na magazynie posiadamy około 50 różnych rozmiarów etykiet, które możemy zadrukować i przekazać klientowi w ciągu kilku godzin.
Do naklejania można używać aplikatorów ręcznych i automatycznych.¤ Czyste etykiety do druku laserowego, termicznego i termotransferowego


Zajmujemy się produkcją i handlem etykietami do drukarek laserowych i termicznych. Posiadamy również w sprzedaży etykiety firmy Emerson. Dysponujemy własnym magazynem w którym posiadamy w stałej sprzedaży ponad 50 rozmiarów etykiet termotransferowych i termicznych oraz kalki barwiące do drukarek termotransferowych. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie można zapoznać się z ofertą cenową i całym naszym asortymentem.